1972

Adaletin Bumu Dünya - Şükran Ay - Adaletin Bumu Dünya / Meyhaneci (Vinyl)

 · Koma Se Bıra Adaletin Bu Mu Dünya Mp3 indir dur müzik yükle Adaletin Bu Mu Dünya dinle sözleri oku, Adaletin Bu Mu Dünya cepten mobil indir.

türküsü, türküsünün sözleri, turku sozu, türküleri, Güncellemelerden haberdar olmak için e-mail listemize üye olunuz.

Intor: x2 Dm C Bb Dm C Bb Dm Dm Dm Dm Dm C Güvenemem servetime malıma Dm C Umudum yok bugün ile yarına Dm F Toprak beni de basacak bağrına x2 Gm Adaletin bu mu dünya F Ne yar verdin ne mal dünya Cm Kötülerinsin sen dünya Dm İyileri öldüren dünya Dm C Ne insanlar gelip geçti kapından Dm C Memnun gelip giden var mı yolundan Dm F Kimi fakir kimi ayrılmış yarinden x2 Gm.

Selda Bağcan - Acıların Rıhtımında Selda Bağcan - Acıyı Bal Eyledik Selda Bağcan - Adaletin Bu Mu Dünya Selda Bağcan - Adaletin Bu Mu Dünya (feat Ali Ercan) Selda Bağcan - Adaletin Bu Mu Dünya mp3 yüklə pulsuz, En son Selda Bağcan mahnilar pulsuz yuklemek üçün saytina daxil olun ve.

I have no hope for today and tomorrow. The earth is also going to bury me into its chest. World, do you call this justice*. World, you gave me neither a beloved nor some wealth. World, you belong to the evils. World that kills people of good will. What kind of people came to and passed through your door.


Namkha (Kahn Remix) Neică De La Calafat - Maria Cîrneci - Măi Neicuță Pentru Tine (Vinyl) Tidal Wave - Fletcher Henderson And His Orchestra - Hocus Pocus (CD)