1990
Label: Not On Label (Izolace Self-released) - none • Format: Cassette Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock • Style: Post-Punk, Coldwave
Tvář - Izolace - Osamění (Cassette, Album)

 · V minulém roce uspořádal Nick Cave koncert, pro nějž přearanžoval své songy jen pro klavír a hlas a následně jej vydal na desce "Idiot Prayer". Warren Ellis loni nahrál další soundtrack "This Train I Ride". A letos se oba pánové vypravili do studia, aby vzniklo "Carnage", jejich první společné písničkové album.

Poslední rok a půl nebyl jen pandemií koronaviru, ale také pandemií osamělosti. Právě v tomto období se mnoho lidí ocitlo poprvé v životě skutečně samo a projevily se u nich první vážnější psychické problémy. Jak jsem se osaměním trápil a jak vypadá samota digitální, napojená na internet, kde se dá sice komunikovat neustále, ale opravdový lidský kontakt chybí?

izolace OMEGA 4 celulózová izol. látka ISOCELL5 dfievûné bednûní 6 parotûsná fólie Öko-Natur 7.) kontralaÈování/ instalaãní rovin 8 sádrokartonová deska 1 dfievûná podlaha 2 dûlicí papír 3 celulózová izolaãní látka ISOCELL 4 nosné stojany (plovoucí) 5 ‰tûrk 6 kroãejová izolace.

Je sám tváří v tvář celé zemi a nebi, divoká zvířata kolem něho a uvnitř něho, on sám bitevním polem pro božské a démonické síly. Tohle je první, co se nám stane v osamění: potkáme sami sebe nikoli jako sami sebe, ale jako bitevní pole pro tvorbu a pro destrukci, pro Boha a pro démony. Osamění .

Na první pohled se samota a osamění můžou zdát podobné a často se i zaměňují. Obojí jsou charakteristické nepřítomností druhých osob. Ale rozdíl mezi samotou a osaměním přichází zevnitř. Osamění, na rozdíl od samoty, je negativním stavem, který se vyznačuje chyběním mezilidských vztahů.Estimated Reading Time: 5 mins.


I Want Out - Bathory & Quorthon - Коллекция Альбомов И Концертов (CD) Dollar In The Teeth - Various - Young Gifted And Black 2 (40 Classic Reggae Hits!) (CD) Telephone - Various - Objectif 2017 (CD)